NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zastępczyni szeryfa odebrała poród

Zastępczyni szeryfa odebrała poród

18.07.2013, godz. 00:00
Odebrałem poród w aucie
foto:

Takiego dnia w pracy Amanda Lee - zastępczyni szeryfa w Angelina County w Teksasie - nie miała nigdy. Odebrała poród w unieruchomionym aucie.

Podczas patrolu Amanda Lee zauważyła na jednej z pobocznych dróg stojącego pick-upa, który nie mógł jechać dalej, gdyż drogę blokowało mu powalone drzewo. Kiedy podjechała bliżej, okazało się, że w samochodzie siedzi wyraźnie zdenerwowany i zdezorientowany mężczyzna. Szybko okazało się, co było tego powodem... W środku znajdowała się również ciężarna kobieta, która zaczęła rodzić, a mężczyzna nie wiedział jak je pomóc.

Wtedy zastępczyni szeryfa  natychmiast wkroczyła do akcji i jednocześnie wezwała pomoc. Ale zanim ta dojechała, policjantka zdążyła odebrać poród i przywitała na świecie zdrową dziewczynkę. Ratownicy, którzy nadjechali nieco później przewieźli kobietę - Tashę Rogers i jej córeczkę do Memorial Medical Center-Lufkin, gdzie zaopiekowali się nimi lekarze. Oczywiście pierwszą osobą, która je odwiedziła - poza mężem Codym oczywiście - była zastępczyni szeryfa.  Rodzice nazwali dziewczynkę Chloe.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: