NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zaskakujący wyrok sądu w Indianie. Chciała odciąć penisa, posiedzi sobie... w domu

Zaskakujący wyrok sądu w Indianie. Chciała odciąć penisa, posiedzi sobie... w domu

13.11.2014, godz. 00:00
Kajdanki
foto:

Kiedy w mediach pojawiła się wiadomość o rozwścieczonej kobiecie, która przy użyciu noża do cięcia papieru o mały włos nie pozbawiła przyrodzenia chłopaka jej córki, historią zaczęła żyć niemal cała Ameryka. Teraz sprawa znów staje się głośna, bowiem sąd w Johnson County wydał właśnie wyrok. Zadecydował, że Bonita Vela (36 l.) nie pójdzie za kratki. Ma siedzieć w domu.

Ta dość nietypowa historia kryminalna rozpoczęła się 28 grudnia 2013 roku. Tego dnia Bonita, wraz z dwoma mężczyznami, obezwładniła 18-letniego chłopaka, który spotykał się od jakiegoś czasu z jej starszą córką.  Związali go, po czym kobieta – jak wynika z dokumentów sądowych – rozpięła nastolatkowi spodnie, wyciągnęła penisa, przystawił do niego nóż i miała powiedzieć:

– Wybieraj: życie albo twój penis. Usłyszawszy te słowa 18-latek zaczął się szarpać. Skończyło się to dość poważnym uszkodzeniem narządu. Na szczęście, do całkowitej straty nie doszło. Nie stracił też na tyle głowy, by nie złożyć raportu...

Podczas procesu okazało się, że Bonita Vela podejrzewała, że chłopak wykorzystuje seksualnie jej dwuletniego synka i chciała dać mu nauczkę. Sąd przychylił się do wniosku obrony, że kobieta kierowała się dobrem i troską o dzieci i zasądził, że zamiast do więzienia ma przez najbliższe 10 miesięcy siedzieć w domu ze specjalną bransoletą na kostce u nogi, która będzie monitorować każdy jej ruch. Musi też zgłosić się na terapię, by nauczyć się kontrolować wybuchy złości.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: