NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zaproszenie dla młodzieży, wycieczka do Rzymu w nagrodę. Papieska myśl tematem konkursu

Zaproszenie dla młodzieży, wycieczka do Rzymu w nagrodę. Papieska myśl tematem konkursu

24.02.2014, godz. 18:54
JAN PAWEŁ II Świętym!
foto:

Nowojorski kardynał Timothy Michael Dolan – obok Anny Komorowskiej, małżonki prezydenta RP – objął honorowy patronat nad X Edycją Konkursu Papieskiego „Człowiek - podmiot pracy”.

Warto sprawdzić swoją wiedzę o Janie Pawle II i wygrać wycieczkę do Rzymu... Pierwszy etap konkursu dla młodzieży, którego organizatorem jest Instytut Tertio Milennio, rozpoczyna się 1 marca i potrwa przez 31 dni. Głównym celem projektu jest rozpowszechnianie bogactwa myśli i czynu naszego Papieża wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Pierwszy etap rozpoczyna się 1 marca i potrwa do 31 marca. Będzie polegał na rozwiązaniu quizu on-line. Można to zrobić z dowolnego miejsca i w dowolnym dniu (przez cały miesiąc). Aby rozwiązanie quizu było możliwe, należy zarejestrować się na stronie http://www.konkurspapieski.pl, klikając w zakładkę „Weź udział w konkursie”.

Wszyscy, którzy udzielą minimum 51 procent poprawnych odpowiedzi, zostaną zakwalifikowani do etapu II. Cały konkurs składa się z trzech etapów. Finał przewidziany jest na 31 maja i będzie on polegał na obronie eseju przed specjalnie powołaną do tego komisją.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: