NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zanocuj u Trumpa

Zanocuj u Trumpa

12.08.2017, godz. 00:00
Zanocuj u Trumpa
Zanocuj u Trumpa foto:

Jeżeli chcesz zamieszkać w domu, w którym pierwsze cztery lata życia spędził prezydent Donald Trump (71 l.), możesz zrealizować to marzenie. Jest on do wynajęcia za 725 dol. za dobę na AirBnb.

Dom, w stylu Tudor został wybudowany w 1940 roku, ma pięć sypialni, cztery łazienki, garaż na dwa samochody, salon z kominkiem i osobną jadalnię. Znajduje się e eleganckiej części Queensu, Jamaica Estates przy 85-15 Wareham Place. To właśnie ten dom figuruje w akcie urodzenia Donalda Trumpa.

Obecny właściciel twierdzi, że sypialnie mogą pomieścić do 20 osób. W domu są Wi Fi, telewizja kablowa, dzięki której można oglądać wystąpienia Trumpa, a w salonie znajduje się wycięta z kartonu sylwetka naturalnej wielkości prezydenta. Niestety nie można przyjechać z psem, palenie też jest zabronione.

Zainteresowanie pobytem w wyjątkowej posiadłości jest duże, pierwsi goście pojawią się już w weekend.

Dom został wystawiony na sprzedaż jeszcze przed wyborami prezydenckimi. Początkowo za 1,65 mln dol., ale potem cenę obniżono do 1,2 mln. Ostatecznie został kupiony w styczniu za 2,14 mln dolarów. Personaliów nabywcy nie ujawniono.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: