NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zamiast świecić przykładem – upiła się, naćpała i rozbijała samochody Szaleństwo nauczycielki z Long Island

Zamiast świecić przykładem – upiła się, naćpała i rozbijała samochody Szaleństwo nauczycielki z Long Island

23.04.2014, godz. 00:00
Tracey Forman
foto:

(47 l.), pracująca w Center Moriches High School, chciała „wyluzować” i poczuć się jak najbardziej niesforni uczniowie. Ale przesadziła! Policja z Suffolk County podaje, że w poniedziałek wieczorem pijana, a także pod wpływem narkotyków wsiadła do swojego samochodu i na parkingu wjechała w zaparkowane auta. Kobieta tuż po stłuczce uciekła z miejsca wypadku. Całe szczęście, nikomu nic się nie stało. Ucierpiały jedynie pojazdy, które wymagają gruntownych napraw.

Odurzona alkoholem i narkotykami nauczycielka na piechotę czmychnęła i szukała schronienia na pobliskim szkolnym parkingu. Całe szczęście oficerowie policji z Suffolk County szybko ją aresztowali.

Kobieta we wtorek usłyszała zarzuty. Jest oskarżona o ucieczkę z miejsca wypadku i prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i narkotyków. Według śledczych pracujących nad sprawą, to nie pierwszy występek nauczycielki... W grudniu ubiegłego roku została aresztowana za kradzież ze sklepu towarów na kwotę 347 dolarów!

foto Suffolk County Police

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: