NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zagadka tajemniczego zabójstwa w Teksasie wyjaśniona. To matka zamordowała córeczki?!

Zagadka tajemniczego zabójstwa w Teksasie wyjaśniona. To matka zamordowała córeczki?!

23.03.2016, godz. 00:00
NYPD, przestępczość w NYC, napaści, gwałty, crime scene
NYPD, przestępczość w NYC, napaści, gwałty foto:

Czyżby aż tak nie mogła pogodzić się z faktem rozpadu małżeństwa, że postanowiła zabić własne córeczki i siebie? To, co początkowo traktowane było jako tajemnicze zabójstwo w domu ukraińskiego pianisty 29-letniego Vadyma Kholodenko w Teksasie, teraz jest sprawą o morderstwo. Zarzuty zabicia dwóch córeczek usłyszały żona muzyka 31-letnia Sofya Tsygankova.

– To, z czym mamy obecnie do czynienia ,to sprawa podwójnego brutalnego morderstwa. Lekarz sądowy nie podał jeszcze dokładnych przyczyn śmierci pięcioletniej Niki i rocznej Michela Kholedenko. Nie wiemy też do końca, czy matka chciała odebrać sobie życie, czy też zadała sobie rany nożem tak, by je upozorować – poinformował w poniedziałek szef policji w Benbrook, David Babcock. Dodał, że kilka dni po makabrycznym odkryciu ciał siostrzyczek i rannej Tsygankovej, detektywom od razu wydało się podejrzane zachowanie kobiety ich podejrzenia potwierdziła ewaluacja psychiatrów.
Policja nie podaje na razie żadnych innych szczegółów zbrodni. Nieoficjalnie jednak spekuluje się, że kobieta nie radziła sobie z myślą o rozstaniu z mężem, który listopadzie zeszłego roku, po pięciu latach małżeństwa, złożył pozew o rozwód i od sierpnia nie mieszkał z rodziną.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: