NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zaczął od rozrób i próby zamachu, odpowiadał też za porwanie oraz kradzież. Aż zabił... Kryminalista zadźgał narzeczoną

Zaczął od rozrób i próby zamachu, odpowiadał też za porwanie oraz kradzież. Aż zabił... Kryminalista zadźgał narzeczoną

05.05.2014, godz. 00:00
scena zbrodni, zabójstwo, crime scene
scena zbrodni, zabójstwo, crime scene foto:

Sceny jak z koszmarnego filmu rozegrały się na West Village (Manhattan). Dennis Guglielmo (69 l.) z zimną krwią zadźgał nożem swoją narzeczoną Alice Birnbaum (59 l.). Zanim doszło do krwawego morderstwa, między parą wywiązała się karczemna awantura.

O zbrodni w jednym z mieszkań policję poinformowali wstrząśnięci sąsiedzi. Gdy mundurowi przejechali na miejsce wezwania, zastali leżącą w kałuży krwi kobietę. Przewieziono ją do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili zgon. Natomiast mężczyzna został aresztowany.

Według oficerów śledczych pracujących nad sprawą, zabójca ma bogatą historię kryminalną... Guglielmo był aresztowany już wcześniej siedem razy! Czterech aresztowań dokonano po rozróbach na Manhattanie. Według NYPD, dodatkowo mężczyzna w 1963 r. został oskarżony o próbę zamachu. Był też dwukrotnie aresztowany w Miami na Florydzie: w 2006 r. odpowiadał za porwanie i w 2005 r. za kradzież. Natomiast w 2012 r. trafił za kratki za... rzucenie butelki piwa przez okno. Co za typ! Oby po swoim ostatnim okrutnym przestępstwie nie wyszedł zza krat.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: