NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zabójcza bliźniaczka znów ma problemy z policją. Zabiła siostrę na hawajach... Wpadła na gazie w Nowym Jorku

Zabójcza bliźniaczka znów ma problemy z policją. Zabiła siostrę na hawajach... Wpadła na gazie w Nowym Jorku

19.08.2016, godz. 00:00
NYPD, przestępczość w NYC, napaści, gwałty, crime scene
NYPD, przestępczość w NYC, napaści, gwałty foto:

Sprawiedliwość zawsze dopadnie człowieka. W taki czy inny sposób. Policja w Village of Stamford w Delaware County na północy stanu Nowy Jork aresztowała 37-letnią Alexandrię Duval. Kobieta została oskarżona o zabicie swojej siostry bliźniaczki na Hawajach. Wypuszczono ją jednak z więzienia... Ale teraz znowu wpadła w ręce stróżów prawa.

O 37-letnich bliźniaczkach zrobiło się głośno w maju. Wtedy to prowadząca  Forda Explorera Alexandria Duval ni stąd ni zowąd zjechała z Hana Highway w Maui i runęła kilkanaście metrów z klifu. W wypadku zginęła tylko jej siostra – Anastasia Duval. Hawajskim śledczym sprawa wydała się podejrzana. Prokuratura w końcu oskarżyła Alexandrię o to, że z premedytacją doprowadziła do wypadku, by zabić siostrę. Uznano ją winną morderstwa drugiego stopnia i posłano do więzienia. Ale po apelacji adwokatów, sędzia zadecydował, by ją wypuścić z braku konkretnych dowodów na to, że wypadek spowodowała świadomie... Podczas gdy prokuratura zleciła dalsze badanie sprawy ekspertom od badania śladów z miejsca zbrodni, Alexandria Duval przyjechała kilka dni temu do Village of Stamford, gdzie odwiedzała rodzinę. Dobrze się bawiła, bowiem podczas rutynowej kontroli drogowej okazało się, że prowadzi po pijanemu. Została aresztowana i oskarżona o jazdę będąc pod wpływem alkoholu. Wypuszczono ją po zagwarantowaniu kaucji. Ma jednak ponownie stawić się w sądzie 23 sierpnia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: