NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Zabił swoją dziewczynę, a zwłoki ukrył w szafie

Zabił swoją dziewczynę, a zwłoki ukrył w szafie

31.07.2015, godz. 00:00
crime
foto:

Hasan Gooden-Reid to potwór nad potwory. Mężczyzna z zimną krwią zabił swoją ukochaną i pastwił się nad jej zwłokami. W mieszkaniu w kompleksie Williamsport w Pensylwanii, w którym wiła sobie gniazdko na pozór zakochana para, rozegrał się horror.

Jak podają śledczy pracujący nad sprawą Kristina Pope (22 l.) została zamordowana z zimną krwią 7 lipca. Kiedy wróciła z pracy, jej narzeczony rzucił się na nią z nożem w ręku. Zadał kobiecie kilka śmiertelnych ciosów. Po dokonaniu okrutnej zbrodni zawinął ciało w prześcieradło i schował do szafy. I jakby nigdy nic wiódł normalne życie udając, że nic złego się nie stało. Ale oliwa sprawiedliwa, zawsze wypływa.
Po trzech tygodniach od dokonania zbrodni z mieszkania  zaczął wydobywać się okrutny odór rozkładającego się ludzkiego ciała. Zaniepokojeni sytuacją sąsiedzi zawiadomili policję. W momencie kiedy oficerowie śledczy weszli do mieszkania, nie mogli uwierzyć własnym oczom - w szafie mieszkania znaleźli rozkładające się ciało młodej kobiety. Mężczyzna natychmiast został aresztowany i oskarżony o dokonanie okrutnej zbrodni. I zamknęli wyrodnialca w więzieniu w Lycoming County.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: