NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Wyścig pod specjalnym nadzorem. Utrudnienia na Geenpoincie

Wyścig pod specjalnym nadzorem. Utrudnienia na Geenpoincie

02.05.2013, godz. 20:17
USA, Five Boro Bike Tour
foto:

Boją się powtórki z Bostonu? Organizatorzy Five Boro Bike Tour, który odbędzie się 5 maja, wprowadzają dodatkowe zabezpieczenia i utrudnienia w ruchu w czasie imprezy.

Uczestnicy nie będą mogli mieć przy sobie podczas sportowej rywalizacji plecaków, sakiewek zawieszonych na rowerach, oraz torebek pod siodełkami. Jak podaje NBC News na trasie wyścigu w Nowym Jorku zostanie rozstawionych kilka punktów kontrolnych w celu sprawdzana, czy wszyscy zawodnicy dostosowali się do wymagań dodatkowego bezpieczeństwa wprowadzonego przez organizatorów.

Jednocześnie kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i przygotować na dodatkowe utrudnienia w ruchu oraz przy parkowaniu samochodów. W związku z tym, że cześć tarasy biegnie przez polską dzielnicę, nasi rodacy z Greenpointu szczególnie odczują utrudnienia. Całkowity zakaz parkowania będzie obowiązywał już od godziny 12 w nocy z soboty na niedzielę na: Greenpoint Ave. (pomiędzy McGuinness Blvd i Franklin St.), Franklin St. (od Greenpoint Ave. do North 14 St.), Kent Ave. (pomiędzy North 14 St. i Metropolitan Ave.), McGuinness Blvd (od mostu Pułaskiego do Greenpoint Ave.). Te ulice na czas trwania wyścigu w niedziele 5 maja od godz. 7 am do 3 pm, będą całkowicie wyłączone z ruchu kołowego. Utrudnienia pojawią się również na samym moście Pułaskiego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: