NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Wyrok w koszmarnej zbrodni w Tennessee. Sprzedał córki pedofilowi!

Wyrok w koszmarnej zbrodni w Tennessee. Sprzedał córki pedofilowi!

10.06.2016, godz. 00:00
molestowanie, dziecko, pedofilia, zabawki
foto:

Dożywocie to za mało! Sąd w Tennessee wydał wyrok w sprawie potwora, który sprzedał swoje trzy córki pedofilowi. Zwyrodniały ojciec-potwór spędzi resztę życia za kratkami.

Skazany właśnie 63-letni zwyrodnialec był oskarżony o to, że za pieniądze „wypożyczał” rejestrowanemu pedofilowi trzy swoje córki w wieku: 12, 14 i 16 lat. Dziewczynki nie tylko były wielokrotnie gwałcone ale cały chory akt był nagrywany a film następnie sprzedawany w sieci. Udział w całym tym horrorze miała również matka, bowiem – jak ustalono w czasie postępowania – wiedziała o wszystkim. W opublikowanym przez sąd oświadczeniu nie napisano jak ta koszmarna sprawa wyszła na jaw.
– To czego dopuścił się oskarżony trudno nazwać nawet horrorem. Jest to najbardziej wstrząsająca i przerażająca sprawa z jaką miałem do czynienia w całej mojej karierze. Niech każdy dzień za kratkami będzie dla oskarżonego katorgą za to, co uczynił swoim nieletnim córkom – mówił podczas ogłaszania wyroku sędzia Ronnie Greer. Z uwagi na wiek dziewczynek nie ujawniono personaliów zwyrodniałego ojca.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: