NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Wyprzedaże po amerykańsku

Wyprzedaże po amerykańsku

28.06.2014, godz. 06:00
Wyprzedaże
foto:

Lezon letni to nie tylko wakacje - to również czas, kiedy można odnowić swoją garderobę za niewielkie pieniądze. Właśnie rozpoczęły się mega obniżki w niemal wszystkich sklepach. Wyprzedaże to wyjątkowa okazja na atrakcyjne zakupy...

Sklepy takie jak Saks Fifth Avenue, J.Crew, Neiman Marcus, Victoria Sicret, Nine West oraz Tanger Outlets Riverhead, na Long Island kuszą klientów dużymi przecenami od 30 do 70 procent.


O tym, że w Nowym Jorku są jedne z największych i najpiękniejszych sklepów w Stanac,h nikogo przekonywać nie trzeba. A na przeceny polują wszyscy - nie tylko nowojorczycy, ale w dużej mierze również turyści. Mało tego, nasi rodacy na wyprzedażach kupują wszystko to, co później ląduje w paczkach do Polski. – Każdego roku zbieram wcześniej od rodziny zamówienia – opowiada Lucyna z Rego Park, Queens. – Moi bliscy mówią mi, co dokładnie chcą i na co mam mieć oko. I jak tylko rozpoczynają się wyprzedaże poluję na najbardziej korzystną cenę. Ja wydam mniej pieniędzy, a rodzina jest zadowolona bo otrzyma to co sobie zażyczy – dodaje Lucyna.

Przeceny są niemal w każdym sklepie od Soho, po butiki na Madison Avenue. Za niewielkie kwoty można kupić naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne ubrania, buty, torby, kosmetyki i mnóstwo innych akcesoriów.

Wyprzedaże czekają od Century 21, Lord & Taylor, po ekskluzywne Tiffany's, Henri Bendel czy Saks Fifth Ave. Obniżki cen obecne są również w największym domu towarowym na świecie, czyli o Macy's Department Store na Herald Square.

Wybierając się na letnie wyprzedaże nie należy zapomnieć o tym, że w okolicach New York City jest też Tanger Outlet Center-Riverhead na Long Island. W tym jakże popularnym centrum handlowym znajduje się ponad 165 sklepów, które każdego dnia oferują asortyment po obniżonej cenie, a podczas letniej wyprzedaży jeszcze bardziej ją obniżają. Dojazd samochodem do Tanger Outlet Center-Riverhead - Long Island Expressway, exit 73.

Życzymy udanych zakupów!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: