NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Wyjątkowe spotkanie z „Polish Gift of Life”

Wyjątkowe spotkanie z „Polish Gift of Life”

10.05.2014, godz. 18:30
„Polish Gift of Life”
foto:

Kto może pomóc dzieciom i spędzić niedzielę, 18 maja, na majówce organizowanej przez Polish Gift of Life w Nowym Jorku? Na pewno warto! Całkowity dochód ze spotkania zostanie przeznaczony na wsparcie najmłodszych w potrzebie.

„Polish Gift of Life” jest najstarszą polonijną organizacją charytatywną, która pomaga polskim chorym dzieciom już od 35 lat. Prezesem Fundacji Polski Dar Życia jest Martyna Florczak (na zdjęciu z lewej strony). – Z fundacją jestem związana w sposób szczególny. Moja siostra była jednym z pierwszych dzieci uratowanych przez tę fundację ponad 30 lat temu – przypomniała Martyna Florczak. Obecnie do fundacji wpłynęło wiele próśb o udzielenie pomocy...


– Tylko w ostatnim kwartale otrzymaliśmy liczne prośby o pomoc. Niestety nie dysponujemy wystarczającymi funduszami, żeby nieść ją wszystkim tym, którzy naprawdę jej potrzebują. Wiemy, że bez wystarczającej ilości funduszy te dzieci nie będą w stanie przetrwać... Dlatego robimy wszystko, aby jak najszybciej nazbierać niezbędne pieniądze, które dadzą nowe życie potrzebującym – powiedziała Martyna Florczak.
Od 1978 roku, fundacja „Polish Gift of Life” pomogła ocalić życie ponad 500 chorym dzieciom z Polski! Teraz zwraca się do ludzi mających wielkie serca o wsparcie. – Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny podczas majowej niedzieli. Wspólnymi siłami możemy przywrócić radość życia wielu potrzebującym – zaprasza prezes.


Majówka z „Polish Gift of Life” odbędzie się 18 maja w St. Hedwig’s Church, Parish Hall, 1 Depan Ave, Floral Park, NY 11001 (o godzinie 12 i potrwa do 5 pm).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: