NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Wracaj za kraty, świnio! Uratowana przed gwałtem

Wracaj za kraty, świnio! Uratowana przed gwałtem

20.02.2014, godz. 02:00
Dziecko gwałt
foto: Archiwum

Czuwał nad nią Anioł Stróż... 19-latka zostałaby zgwałcona przez notowanego już wcześniej zboczeńca, gdyby nie przypadkowy świadek, który nie pozostał obojętny na jej wołanie o pomoc! Dzięki niemu udało się aresztować świnię, która ma już na swoim koncie wyrok więzienia za gwałt na 13-letniej dziewczynce.

Do zajścia, które mogło się skończyć naprawdę bardzo źle, doszło na East Harlem. Jak podaje policja, 19-latka wysiadła z taksówki i szła chodnikiem wzdłuż Madison Avenue, kiedy nagle od tyłu zaszedł ją Demetrius Edwards (34 l.). Zboczeniec zaciągnął ją między dwa zaparkowane na poboczu samochody. Rzucił na ziemię i zaczął uderzać jej głową o zlodowacony śnieg, jednocześnie próbując zerwać z niej ubranie! Ofiara rozpaczliwie krzyczała. Usłyszał to przypadkowy świadek... Mężczyzna – którego personaliów nie ujawniono – natychmiast zadzwonił na policję i sam ruszył na pomoc. Wtedy gwałciciel zaczął uciekać.

Na szczęście policja zatrzymała ohydnego zwyrodnialca. Okazuje się, że pochodzący z Brooklynu Edwards już w 2000 r. zgwałcił brutalnie 13-letnia dziewczynkę, którą wcześniej dotkliwie pobił.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: