NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Wolał trafić za kratki niż stać się bezdomnym

Wolał trafić za kratki niż stać się bezdomnym

11.07.2013, godz. 01:00
areszt, więzienie
foto:

Rickie Lawrence Gardner (49 l.) nie mógł znieść świadomości, że może zostać bez dachu nad głową. Postanowił więc znaleźć sposób, jak uniknąć bezdomności.

Jak podaje Fox News, mężczyzna uległ wypadkowi i obawiał się, że w związku z powstałą chorobą straci posadę. Nie chciał zostać bezdomnym, więc wymyślił plan.

- Wszedł do Bank Independent i oddał kasjerce kartkę, na której było napisane "Mam broń. Daj mi swoje pieniądze" - powiedział szef policji w Moulton Lyndon McWhorter. Kobieta oddała mu całą gotówkę, którą miała w kasie, a było tam ponad 4 tysiące dolarów, i zgodnie z dyspozycją napastnika pieniądze włożyła do papierowej torby - dodał McWhorter.

Mężczyzna z łupem wyszedł spokojnym krokiem z banku. Stróże prawa nie mieli trudnego zadania, aby pojmać sprawcę, bowiem mężczyzna zaraz po tym, jak dokonał rabunku, usiadł na ławce pod bankiem i spokojne czekał, aż go aresztują. - Jest to pierwszy napad na bank, w którym złodziej czekał na zewnątrz na policję - powiedział McWhorter. Teraz dach nad głową ma zapewniony na najbliższych kilka lat.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: