NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Wjechał w wózek z trzylatką

Wjechał w wózek z trzylatką

17.09.2014, godz. 00:00
Wjechał w wózek z trzylatką
foto:

Scott Shea (30 l.) to nie tylko pirat drogowy, ale chyba też człowiek pozbawiony ludzkich odruchów. Nie dość, że mężczyzna spowodował wypadek, w którym ranna została trzyletnia dziewczynka, to jeszcze uciekł z miejsca zdarzenia nie wzywając pomocy.

Jak podaje policja z Suffolk County, do zdarzenia doszło na William Floyd Parkway, na południe od Montauk Highway. Scott Shea siedział za kierownicą Jeepa. Nie ściągnął nogi z gazu, choć przez ulicę przechodzili piesi. Jego samochód uderzył w wózek z małym dzieckiem, który prowadziła matka.

Trzyletnia dziewczynka wypadła na ulicę, a sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Zrozpaczona matka natychmiast wezwała służby ratunkowe. Ranna dziewczynka została przetransportowana policyjnym helikopterem do Stony Brook University Hospital. Lekarze określają stan zdrowia dziecka jako stabilny, a rany, jakie odniosła, na szczęście nie zagrażają jej życiu.

Teraz rodzice dziecka będą musieli maleństwu wytłumaczyć co się stało, żeby dziewczynka nie miała traumy przechodząc w przyszłości sama przez ulicę. Oficerowie z Suffolk County złapali już sprawcę. Scott Shea został oskarżony o ucieczkę z miejsca wypadku.

 

zdjęcie policja Suffolk County

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: