NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Wizyta księcia Williama i księżnej Kate w Metropolii to prawdziwa sensacja! To naprawdę księżna!

Wizyta księcia Williama i księżnej Kate w Metropolii to prawdziwa sensacja! To naprawdę księżna!

10.12.2014, godz. 00:00
	Książę William i księżna Kate Middleton
Książę William i księżna Kate Middleton foto:

- To naprawdę Ty? – nie mogła się nadziwić dziewczynka przed Northside Center for Child Development. O tej wizycie jest głośno w całych Stanach. Od niedzieli w Nowym Jorku przebywa książę William i księżna Kate Middleton. I oboje spędzali czas bardzo pracowicie.

Jak podaje „Daily News” Księżna Kate w towarzystwie Chirlane McCray - żony burmistrza Billa de Blasio - odwiedziła Northside Center. Poświęciła tam sporo czasu na rozmowy z dziećmi i ich rodzicami.

Wieczorem para książęca wtopiła się zaś w tłum widzów w Barclays Centre na Brooklynie i razem z kibicami koszykówki oglądali mecz NBA Cleveland Cavaliers – Brooklyn Nets. Podczas tego spotkania udział wzięli również Beyoncé Knowles i Jay Z. Para królewska została obdarowana przez LeBron James,a zawodnika z Cleveland Cavaliers, który wręczył brytyjskim gościom dwie koszulki, w tym jedną dla małego księcia Geroga.

W ostatnim dniu wizyty w Nowym Jorku książę i księżna odwiedzą Inner City Child Development and Youth Foundation. Zwiedzą także muzeum 11 września. Będą również oni uczestniczyć w imprezie połączonej z kampanią, która ma na celu promowanie Wielkiej Brytanii na arenie międzynarodowej.

Na zakończenie pobytu w Nowym Jorku William i Kate wezmą udział w lunchu, który odbędzie się w Metropolitan Museum. Wraz z nimi przy stołach zasiądzie 450 osób, w tym wiele znanych osobistości – np. gwiazda filmu Tom Hanks. Za zaproszenie trzeba było zapłacić bagatela 10 tys. dolarów.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: