NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Wielki konkurs rozwiązany

Wielki konkurs rozwiązany

21.12.2013, godz. 02:00
Wielki konkurs rozwiązany
foto:

Aby tradycji stało się zadość, wraz ze świętym Mikołajem "Super Express" rozdaje cenne prezenty. Żeby się z nami bawić, wystarczyło wycinać z kolejnych wydań gazety postać Mikołaja... Po zebraniu kompletu, należało je odesłać do redakcji wraz z kuponem. Okazało się, że mikołajkowa zabawa spodobała się Czytelnikom. Do naszej redakcji napłynęło blisko tysiąc kuponów konkursowych!!! Aby wziąć udział w losowaniu i wygrać nagrodę główną, którą był telewizor, trzeba było wyciąć 10 mikołajów (co ciekawe, w niektórych kopertach było ich znacznie więcej). Osoby, które miały ochotę wziąć udział w losowaniu tabletu, musiały przesłać do nas 8 mikołajów. Jeżeli natomiast ktoś nazbierał 5, miał szansę na inne atrakcyjne nagrody.

Zwycięzców wybraliśmy podczas losowania, które odbyło się w czwartek wieczorem w naszej redakcji.

Tym razem najwięcej szczęścia uśmiechnęło się do pani Krystyny Czarnowskiej z Brooklynu, do której trafi TELEWIZOR Samsung 55" Full HD, 1080P, LED TV ufundowany przez Abi Electronics.

Tablet - Samsung Galaxy Tab 3 10.1" ufundowany przez Wizard otrzyma pan Robert Papiez z Riverhead.

Na wycieczkę do Waszyngtonu (dla 2 osób), którą ufundowało biuro Ampol Tours, pojedzie pan Stanisław Gebis z Ridgewood.

Gift Certificate o wartości $100 ufundowany przez Butterfly Day Spa Staten Island trafia do pani Ewy Albera z Brooklynu, pani Danuty Gronowskiej ze Staten Island i pani Ewy Słowińskiej z Linden, NJ.

Natomiast Gift Certificate o wartości $100 ufundowany przez Butterfly Day Spa Greenpoint otrzyma pani Renata Sokołowska z Brooklynu.

Gift certificate o wartości $50 ufundowany przez Magnum Wines&Spirits trafi w ręce pana Andrzeja Sydora z Woodhaven i pani Wioletty Dropały z Middle Village.

Zestaw kosmetyków ufundowany przez Chopin Chemists wygali pan Ryszard Piekut z Maspeth i pani Dorota Szot Bielen z Brooklynu.

Puzzle dla dzieci od Chopin Chemists otrzyma pan Adam Ciołkowski z Lindenhurst.

Dwa bilety na bal sylwestrowy w Five Star ufundowane przez BW Events, otrzyma pan Michał Setlak z Maspeth.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach! Po odbiór nagród prosimy o kontakt z redakcją (tel. 212 227 5800).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: