NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Wiadomości z NYC i USA w skrócie

Wiadomości z NYC i USA w skrócie

09.08.2015, godz. 18:57
news, wiadomości w skrócie
news, wiadomości w skrócie foto:

Weekend w metropolii oraz okolicach obfitował w różne wydarzenia. Oto niektóre z najważniejszych w telegraficznym skrócie.

Clifton, NJ
Wywrotka w Clifton
Kolejny niebezpieczny wypadek na drodze w New Jersey. Tym razem w Clifton. Jak podaje policja z nieustalonych przyczyn kierowca ciężarówki stracił kontrolę nad kierownicą, na skutek czego pojazd przewrócił się. Z powodu wywrotki na drodze potworzyły się korki. Nikt w wypadku nie podniósł poważnych obrażeń. SAL

Adirondack Mountains, NY
Cztery ofiary katastrofy samolotowej
Mały, cywilny samolot rozbił się  Adirondack Mountains. W wyniku  wypadku śmierć poniosły cztery osoby, jakie znajdowały się na pokładzie maszyny. Jak podaje stanowa policja samolot rozbił się na północ od Adirondack Airport niedaleko Saranac Lake. Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku, a jej ustalenie może potrwać dość długo z uwagi na zniszczenie maszyny. SAL 

Brooklyn
Śmierć brooklyńskiego rapera
Znany w środowisku hip hop raper Sean Price zmarł w sobotę w swoim domu na Brooklynie. Miał 43 lata. Artysta, który był członkiem duetu Heltah Skeltah, swoją twórczością wpłynął mocno na nowojorską scenę raperską i hip hopową w latach 90-tych. Jak podaje Associated Press, powołując się na wytwórnię płytową rapera – Duck Down Music –  przyczyna śmierci nie jest znana.  Price owdowił żonę i osierocił trójkę dzieci.


Jersey City, NY
Strzelał do żony, bo chciała rozwodu
Policja z New Jersey aresztowała mężczyznę, który próbował zabić swoją żonę. Powód? Kobieta złożyła pozew o rozwód. Jak podał rzecznik lokalnej policji, Marc Harrison zaczaił się na swoją żonę przed domem i wystrzelił do niej osiem razy. Na szczęście nie wszystkie strzały były celne, a kule, które trafiły kobietę nie zabiły jej. Mężczyzna usłyszał zarzut próby zabójstwa.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: