Super Express» USA» Nowy Jork» Newsy» Weiner! Wstydu oszczędź!

Weiner! Wstydu oszczędź!

Czas zakończyć tę serię skandali! Nowojorczycy zasługują na burmistrza, którego nie będą musieli się wstydzić! Oszczędź wstydu sobie, rodzinie i wyborcom! - To tylko niektóre z głosów wzywających Anthony'ego Weinera (48 l.) do wycofania się z kampanii wyborczej.

Mimo że do rezygnacji byłego kongresmana skandalisty i bohatera seksafery wzywają politycy oraz inni kandydaci, Weiner twardo mówi, że nie ma zamiaru zrezygnować z ubiegania się o fotel burmistrza Nowego Jorku.

Dzień po tym, jak na światło dzienne wyszła kolejna afera z nagimi zdjęciami i sprośnymi wiadomościami tekstowymi wysyłanymi do 22-letniej kobiety - i to już po zrezygnowaniu z fotela kongresmana w Waszyngtonie - zawrzało w środowisku polityków. Głównie demokratycznych. Lawinowo zaczęli oni wzywać Weinera do natychmiastowego wycofania się z kampanii. - Moim zdaniem czas najwyższy, by Weiner nie tylko wycofał się z wyścigu, lecz także z życia politycznego i jak najszybciej powinien zgłosić się po pomoc, bo najwyraźniej ma problem - napisał w komentarzu w "Daily News" były kolega Weinera, kongresman Jerrold Nadler. Również kandydaci na burmistrza wzywają go do rezygnacji. Jeden z nich, Bill de Blasio, robi to dość ostro.

- Obecność Anthony'ego w tym wyścigu to wstyd: dla nas i dla nowojorczyków. Ta kampania zamieni się w niekończące się i coraz bardziej żenujące skandale z jego udziałem. Najwyższy czas to skończyć - mówił w środę na wiecu wyborczym de Blasio.

Ale Anthony Weiner nie zamierza ich słuchać. - Nie wycofuję się z wyścigu i nie biorę takiej możliwości pod uwagę. Tamto jest już za mną. Moja żona mi wybaczyła, a wybory pokażą, czy to samo zrobili nowojorczycy - mówił Weiner reporterom przed siedzibą swojego sztabu wyborczego.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida