NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy W przyszłą niedzielę doroczna gala Polish Gift of Life. Pomóż serduszkom polskich dzieci

W przyszłą niedzielę doroczna gala Polish Gift of Life. Pomóż serduszkom polskich dzieci

14.11.2015, godz. 00:00
Polish Gift of Life, pomaganie dzieciom
Polish Gift of Life, pomaganie dzieciom foto:

Fundacji Polish Gift of Life zaprasza Polonię i nie tylko na 37. doroczną uroczystą galę, z której całkowity dochód przeznaczony będzie na pomoc chorym polskim dzieciom, a konkretnie na ratujące życie operacje serca.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, wystąpi m.in. znany muzyk Wojciech Trocewicz, który ostatnio uczestniczył w prestiżowej serii koncertów cyklu Chopin i Przyjaciele. Bedzie aukcja dzieł sztuki, loteria koszy o wartości minimum $200 dolarów oraz specjalna loteria: telewizora, a także kosmetyków Dr Sebagh wartości $350 do $790. Na gości gali czekają ponadto fantastyczne potrawy, polskie słodkości i wypieki ufundowane przez Northside Bakery,  Division of Old Poland Foods, oficjalnie nazwane ulubioną piekarnią Marthy Stewart.
– Nasi podopieczni osobiście podziękują gościom i to jest jedna z niespodzianek czekających na uczestników gali – powiedziała Martyna Florczak, prezes Polish Gift of Life. Dzięki pomocy naszych ofiarodawców udało się uratować ponad 500 dzieci, tylko w tym roku prawie 30. Warto pamiętać, że są to operacje wrodzonych wad serca, które zagrażają ich życiu. Operacje odbywają się w wielu krajach świata poza Polską – niestety w naszym kraju jest niewielu specjalistów, stąd też kolejka oczekujących na zabiegi jest bardzo długa. Dlatego Państwa wsparcie jest tak ważne, bo pomaga ratować życie polskich dzieci.

Gala odbędzie się 22 listopada 2015 r., od 12 w południe do 5pm w restauracji Verdi’s of Westbury przy 680 Old Country Road, Westbury, NY 11590. Koszt uczestnictwa to $85.00 osoba dorosłą; $40.00 dzieci 3-12 lat. Rezerwacji miejsc można dokonywać pod następującymi nr telefonów: Barbara Zareba (516) 698-2736 lub Eva Krawczyk (516) 343-7998.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: