NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy W CP-S rozliczą cię z IRS za darmo

W CP-S rozliczą cię z IRS za darmo

05.02.2015, godz. 00:00
IRS
foto:

Po raz kolejny największa instytucja społeczno-kulturalna na wschodnim wybrzeżu, stara się spełnić oczekiwania Polonii. Tym razem pracownicy Centrum Polsko-Słowiańskiego pomogą rozliczyć się z podatków.

- Oferujemy swoim klientom bezpłatne rozliczenia za rok 2014 w ramach Programu VITA – mówi Bożena Kamińska, dyrektor wykonawcza CP-S.

Aby skorzystać z darmowej usługi rozliczenia podatków należy spełnić kilka warunków.

- Po pierwsze dochód rodziny za 2014 rok może przekraczać $58,000. Osoby, które chcą skorzystać z darmowej pomocy przy rozliczeniu nie mogą być właścicielami domu lub własnej firmy – dodaje Kamińska.

Osoby, które spodziewają się ewentualnego zwrotu podatkowego i chcą go otrzymać bezpośrednio na konto bankowe, muszą posiadać dokładny numer konta oraz „routing number”. W przypadku kiedy rozliczenie podatkowe dotyczy małżeństwa oboje małżonkowie muszą wyrazić pisemną zgodę na elektroniczne wysłanie sporządzonego rozliczenia do IRS. Aby umówić się na spotkanie należy zadzwonić pod numer telefonu (718 383 5290). Pracownicy CP-S przyjmują zgłoszenia od poniedziałku do piątku od godziny 9 am do 5 pm.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: