NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Miss Polonia USA - Victoria Konefal najpiękniejszą Polką w USA!

Miss Polonia USA - Victoria Konefal najpiękniejszą Polką w USA!

13.10.2014, godz. 02:00
Victoria Konefal, Miss Polonia USA
foto: SE w USA

Już wszystko jasne! Najpiękniejszą Polką w Ameryce jest 17-letnia Victoria Konefal z Nowego Jorku!  Tytuł i koronę Miss Polonia USA 2015 zdobył podczas gali, która odbyła się w sobotę wieczorem w audytorium Centrum Polsko-Słowiańskiego przy Java Street na Greenpoincie. Wpływ na wybór najurokliwszej Polski w Stanach miał „Super Express”, gdyż jednym z jurorów był redaktor naczelny nowojorskiego wydania naszej gazety!

W konkursie piękności wzięło udział 13 niezwykłej urody młodych Polek, które zaprezentowały się publiczności w kreacjach koktajlowych, strojach kąpielowych oraz w sukniach  wieczorowych. Urodę kandydatek oceniało jury w składzie: modelka Patrycja Mikuła, nowojorski prawnik Sławomir Platta, redaktor Monika Adamski, biznesmenMichael Lutrzykowski, bokser Adam Kownacki i redaktor naczelny SE w USA Adam Michejda.

Jurorzy z pewnością nie mieli tego wieczoru łatwego zadania. Po ich głosowaniu tytuł najpiękniejszej Polki przypadł Victorii Konefal, pierwszą  wicemiss została Nicole Pierzchalski z Connecticut, a II wicemiss Paulina Baclawski, również z Connecticut.

Wybory najpiękniejszej Polki w Stanach odbyły się już po raz 21., a całą imprezę jak co roku zorganizowała Aldona von Laube, przewodnicząca Miss Polonia USA.

Więcej zdjęć z konkursu zamieścimy w weekendowym wydaniu „Super Expressu”.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: