NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Uwięziony pracownik zginął w hurtowni na Queensie

Uwięziony pracownik zginął w hurtowni na Queensie

06.10.2013, godz. 12:00
NYC, Queens
foto:

To prawdziwa tragedia dla rodziny i najbliższych. W czwartek rano nic nie wskazywało na to, że mężczyzna nie wróci z pracy do domu...

Tak jak każdego dnia wyszedł zarabiać na chleb w hurtowni znajdującej się przy College Point Blvd. i 28 Ave. Jednak ten dzień okazał się jego ostatnim dniem w życiu. Mężczyzna zginął podczas wykonywania swoich służbowych obowiązków.

Jak podaje Fox News, został przygnieciony przez ciężkie metalowe elementy, które spadły na niego w hurtowni przemysłowej, gdzie każdego dnia ciężko pracował. Tuż po tym, jak pracownik został przygnieciony przez stalowe elementy znajdujące się w pomieszczeniu hurtowni, wezwano służby ratunkowe.

Niemal natychmiast na miejscu zdarzenia pojawili się ratownicy medyczni, usiłowano jak najszybciej udzielić fachowej pomocy przygniecionemu mężczyźnie. Niestety, mimo niemal natychmiastowej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować życia ofierze. Mężczyzna zmarł, zanim przewieziono go do szpitala.

Oficerowie śledczy pracujący nad sprawą nie podali, w jaki sposób doszło do tragicznego wypadku w hurtowni.

Obecnie ustalane jest to, w jaki sposób mogło dojść do zmiażdżenia pracownika podczas wykonywania jego obowiązków służbowych.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: