NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Uwaga na zboczeńca w oknie

Uwaga na zboczeńca w oknie

03.07.2013, godz. 02:30
Kickstarter przeniesie siedzibę na Greenpoint
foto:

Greenpoint na celowniku przestępców seksualnych?! Jeszcze nie ucichły echa brutalnego gwałtu, a dzielnica huczy od kolejnej informacji: zauważono tam kręcącego się zboczeńca, który zagląda ludziom do okien - donosi "L Magazine".

Zaniepokojeni mieszkańcy Greenpoinu ciągle mówią jeszcze o motywowanej nienawiścią do homoseksualistów napaści seksualnej, szczególnie że sprawca cały czas pozostaje na wolności. Teraz pojawia się nowy problem: zboczeniec, który obnaża się przed oknami domów! Nie jest wykluczone, że to ten sam typ, który grasował w polskiej dzielnicy rok temu, mniej więcej o tej samej porze roku. Takiego zdania jest przynajmniej część mieszkańców, którzy zaniepokojeni o bezpieczeństwo swoje i rodziny złożyli doniesienia na greenpoinckim posterunku 94.

Jak donosi "L Magazine", podejrzany mężczyzna był widziany kilka razy na Humboldt Street na odcinku pomiędzy Nassau i Norman. Za każdym razem było to już po zachodzie słońca. Mężczyzna podchodził pod okna albo wchodził na schody, by móc zajrzeć do mieszkań. Mając widok na to, co się dzieje w środku, zaczynał się masturbować. Kilkakrotnie został spłoszony przez nadchodzących ludzi, którzy - choć próbowali - nie zdołali go zatrzymać ani nawet dobrze mu się przyjrzeć.

Policja prosi , by każdy, kto zobaczy podejrzanego zaglądającego komuś do okien i obnażającego się, skontaktował się z lokalnym komisariatem, a nie próbował interweniować sam (718-383-5298 lub 718-383-3879). Stróże prawa apelują też, aby zasłaniać nocą okna i upewniać się, że są zamknięte.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: