NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Utrudnienia w metrze

Utrudnienia w metrze

04.06.2013, godz. 02:00
MTA
foto:

Zła wiadomość dla wszystkich korzystających z linii metra E, F, M i R. Jak podaje NY1, Metropolitan Transportation Authority (MTA) rozpoczęło prace remontowe na torach, które potrwają od 3 do 7 czerwca. Pasażerów czekają gigantyczne utrudnienia...

Remont będzie zaczynał się o godz. 10 wieczorem i trwał do 5 rano.

- Program konserwacji fastrack całkowicie zawiesza kursowanie pociągów na poszczególnych odcinkach linii metra, by dać naszym pracownikom lepszy dostęp do torów, sygnalizacji, kabli, oświetlenia - mówią przedstawiciele MTA.

Podczas remontu nie będzie połączenia metra linii E na trasie między Roosevelt Av i World Trade Center. Pociąg F nie będzie kursował między Roosevelt Avenue i 21st Street Queensbridge.

Linia M w kierunku Manhattanu z 71 Av i Myrtle Av będzie zawieszona każdego dnia o 20.10 , a kursy z Manhattanu w kierunku 71 Av i Metropolitan Av znikną z rozkładu ok. 20.40.

Jeśli chodzi o linię R, również zawiesi czasowo kursowanie. W kierunku Manhattanu z 71 Av i 36 St, Brooklyn ostatni pociąg odjedzie ok. 21.10, natomiast z Manhattanu w kierunku i 95 St - ok. 21.40. Pasażerowie będą musieli korzystać z komunikacji zastępczej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: