NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy USA: Potwór z Cleveland wyprowadzał nagie kobiety na smyczy

USA: Potwór z Cleveland wyprowadzał nagie kobiety na smyczy

09.05.2013, godz. 02:00
Wyprowadzał je nagie na smyczy
foto:

Potwór z Cleveland w USA już dawno powinien gnić za kratami! Sąsiedzi widzieli, jak Ariel Castro (52 l.) wyprowadzał na smyczach trzy nagie kobiety. Spacerował z nimi jak z psami wokół domu. Policja się tym nie zajęła!

Jakim cudem Ariel Castro latami bezkarnie więził porwane dziewczyny? Czemu nikt nie reagował na jego podejrzane zachowanie? Przecież 6-letnią córkę, którą urodziła zwyrodnialcowi porwana Amanda Berry (26 l.), przyprowadzał czasem do baru lub na lody. Mówił, że to córka jego dziewczyny. Jego partnerki jednak nikt nie widział... Co więcej, jedna z sąsiadek opowiada, że pewnego dnia zobaczyła Ariela, jak prowadzi na smyczy wkoło domu nagie kobiety. Zadzwoniła na policję, ale ta nie zareagowała.

Trzy kobiety, które zboczony kierowca szkolnego autobusu porwał z najbliższego sąsiedztwa, uwolniono we wtorek. Michelle Knight (33 l.) porwał 13 lat temu, trzy lata później 16-letnią Amandę Berry (26 l.), a Ginę DeJesus (23 l.) jako 14-latkę. Mogły urodzić aż pięcioro dzieci. Co stało się z czworgiem z nich, nie wiadomo. Mężczyznę i dwóch jego braci aresztowano.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: