NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy UŁATWIENIA W KOMUNIKACJI DLA MIESZKAŃCÓW BROOKLYNU I QUEENSU. Sprawdź, o której naprawdę przyjedzie twój autobus

UŁATWIENIA W KOMUNIKACJI DLA MIESZKAŃCÓW BROOKLYNU I QUEENSU. Sprawdź, o której naprawdę przyjedzie twój autobus

11.03.2014, godz. 00:00
MTA, NYC, metro, Nowy Jork,
foto:

Ta wiadomość na pewno ucieszy mieszkańców Brooklynu i Queensu.  Od poniedziałku mają bowiem możliwość korzystania z systemu MTA Real-Time Bus Tracking. Dzięki niemu mogą sprawdzić dokładnie, o której godzinie ich autobus będzie na przystanku.

Rozkład jazdy autobusów to jedno, a rzeczywisty ich przyjazd to zupełnie inna spraw. Ale teraz seski osób, dojeżdżających autobusami z Brooklynu i Queensu będą mogły sprawdzić każdą linię autobusową. Wystarczy sciągnąć aplikację MTA (dostępną za darmo na stronie mta.info), wejść na stronę miejskiego przewoźnika lub zalogować się, by otrzymywać informacje za pośrednictwe SMS-ów.  Wprowadzając Real-Time Bus Tracking w tych dwóch dzielnicach, Zarząd Komunikacji Miejskiej wywiązał się z obietnicy, że w pierwszym kwartale 2014 roku nowojorczycy będą mogli sprawdzić rzeczywisty stan kursowania autobusów każdej linii i w każdej dzielnicy, donosi Fox News.  –Bardzo się cieszę z tego systemu. Wolę posiedzieć dłużej w domu, niż marznąć na przystanku – mówi jeden z naszych Czytelników mieszkających na Brooklynie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: