NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Ukradli pieniądze dla śmieciarzy. Dwóch takich co... popsuli Święta

Ukradli pieniądze dla śmieciarzy. Dwóch takich co... popsuli Święta

24.12.2015, godz. 00:00
włamywacz, złodziej
włamywacz, złodziej, włamania do domów foto:

Wstyd! Dwóch mężczyzn z Long Island ma w nosie świąteczny klimat i za nic atmosferę dobroci czy szczodrości dla innych. Bez najmniejszych skrupułów skradli sprzed jednej z posesji kopertę, w której znajdowały się pieniądze dla śmieciarzy pozostawione przez właścicieli domu.

Okres Bożego Narodzenia to tradycyjnie w Stanach czas kiedy, poza prezentami, daje się bonusy finansowe dla różnych osób: dla pracowników, doormanów, zarządców budynków, sprzątaczek, listonoszy i wszelkich osób, które w jakiś sposób przez cały rok nam pomagają i przyczyniają się, by nasze życie było łatwiejsze.
Dlatego właściciele domu w Bohemia na Long Island pozostawili świąteczną kopertę dla śmieciarzy na której napisali: „For Sanitation Workers from Santa”.
Położyli ją na pokrywie zielonego kosza, tak by mężczyźni wywożący nieczystości, zauważyli ją. Ale zanim tak się stało, przyciągnęła ona uwagę Michaela Heafy'ego i Christophera Schmidta, którzy zatrzymali się przed domem i zwinęli kopertę z pieniędzmi. Na szczęście zauważył ich mieszkający naprzeciwko sąsiad, który natychmiast zawiadomił policję podając jej rysopis złodziei oraz tablicę rejestracyjną ich samochodu. Dzięki temu stróże prawa szybko ich złapali.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: