NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Uff! Będzie gorąco w Nowym Jorku! Kto może niech idzie na plażę!

Uff! Będzie gorąco w Nowym Jorku! Kto może niech idzie na plażę!

13.07.2015, godz. 22:47
Coney island, plaża
Coney island, plaża foto:

Przed nowojorczykami zapowiada się gorący tydzień. Według prognoz synoptyków przez kilka następnych dni termometry za oknami wskazywać będą ponad 80F/27C. Z takiego obrotu sprawy z pewnością zadowoleni będą wszyscy ci, którzy mają wakacje i mogą każdą wolną chwilę wykorzystać na wylegiwanie się na jednej z pięknych nowojorskich plaż.

Przypomnijmy: miano najlepszej miejskiej plaży w tym roku przypadło Rockaway Beach, która ciągnie się od Beach 9th do 149th St., Rockaway Beach na Queensie. Można na nią dojechać metrem A (Rockaway) do Broad Channel, przesiąść się w metro S do Rockaway Park-Beach 116th St.
Dla tych, którzy nie znoszą upałów, natura przyniesie również coś dla ochłody. We wtorek wysokim temperaturom towarzyszyć będą niewielkie, przelotne opady letniego deszczu. Błękitne niebo na jakiś czas pokryją deszczowe chmury również w środę. Według meteorologów ze stacji Accu Weather słupki rtęci na termometrach we wtorek wskazywać będą 81F/ 28C, jednak odczuwalna temperatura będzie znacznie wyższa, bo około 89F/32C. Natomiast w środę termometry wskazywać będą 84F/29C, a w czwartek 86F/ 30C.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: