NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Trwają poszukiwania mężczyzny, który strzelał przed Motivo Club. To gangster zabił przed klubem?!

Trwają poszukiwania mężczyzny, który strzelał przed Motivo Club. To gangster zabił przed klubem?!

13.10.2015, godz. 20:40
crime
foto:

Policja w dalszym ciągu poszukuje mężczyzny, który otworzył ogień przed Motivo Club na Manhattanie zabijając jedną osobę i raniąc dwie inne. Zdaniem śledczych głównym podejrzanym jest 26-letni Dalone Jamison z Bronksu. Bandzior jest członkiem gangu znanego jako Dymes R Us i jest dobrze znany policji. Miał też znać Walikque Faussett, 24-letnią mieszkankę Bronksu, którą śmiertelnie postrzelił.

Policja podejrzewa Jamison'a na podstawie zapisów z kamer monitoringu i relacji świadków. Dodatkowo przeszłość kryminalna mężczyzny może potwierdzać słuszność podejrzeń.  Gangsterpo raz pierwszy został aresztowany kiedy skończył 16 lat. Od tamtej pory „gościł” na komisariatach i w aresztach aż jedenaście razy.  Główne powody zatrzymania to napaści, napady z bronią w ręku, kradzieże, włamania, pobicia.
Do jatki przed modnym klubem na Manhattanie doszło w poniedziałek przed 5 rano. Według świadków, podejrzany chciał wejść do środka ale mu odmówiono. Poszedł więc do samochodu, wyciągnął broń i zaczął strzelać. Trafił trzy kobiety – dwie ranił, jedną zabił.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: