NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Trwa poszukiwanie sprawców morderstwa w Ohio. Egzekucja przez narkotyki?

Trwa poszukiwanie sprawców morderstwa w Ohio. Egzekucja przez narkotyki?

26.04.2016, godz. 00:00
crime
foto:

Czyżby rodzina z Ohio została zamordowana z powodu narkotyków? Śledczy poszukujący sprawcy lub sprawców makabrycznego mordu na ośmiu członkach rodziny Rhoden z Ohio odkryli na miejscu zbrodni plantację konopi indyjskich oraz popaczkowaną marihuanę.

– Narkotyki zostały znalezione w trzech domach, gdzie doszło do morderstwa. Z kolei na tyłach posesji śledczy odkryli zakamuflowaną plantację konopi indyjskich. Nie możemy powiedzieć na sto procent, że ma to coś wspólnego ze sprawą, niemniej niczego nie możemy wykluczyć. Jedno jest pewne: mamy tutaj do czynienia z egzekucją, a sprawca lub sprawcy wiedzieli doskonale jak zakryć ślady po sobie. Na razie zabraliśmy do laboratoriów do analizy osiemnaście materiałów dowodowych z miejsca zbrodni. Mamy nadzieję, że to pozwoli nam wejść na właściwy trop – powiedział Mike DeWine, prokurator okręgowy Ohio. Dodał, że agencji federalni i policja w dalszym ciągu „przeczesują” teren i przesłuchują świadków.
Do makabrycznej, krwawej egzekucji doszło w Piketon w Ohio niedaleko Cincinnati.
W stojących obok siebie domach znaleziono ciała ośmiu osób z tej samej rodziny. Wszyscy zostali zabici w taki sam sposób: strzałem w głowę. Policja została zaalarmowana telefonicznie przez dwóch innych członków wymordowanej rodziny. Ofiary to: 20-letnia Hanna Gilley, 40-letni Christopher Rhoden, Sr., 16-letni Christopher Rhoden, Jr., 20-letni Clarence (Frankie) Rhoden, 37-letnia Dana Rhoden, 38-letni Gary Rhoden, 19-letnia Hanna Rhoden oraz 44-letni Kenneth Rhoden.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: