NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Tragedia w New Jersey. Zazdrość motywem abójstwa Polki i jej synka

Tragedia w New Jersey. Zazdrość motywem abójstwa Polki i jej synka

09.10.2015, godz. 21:51
crime
foto:

Mieszkańcy spokojnego osiedla w Jersey City Heights są w szoku po koszmarnej tragedii do jakiej doszło w jednym domów. W mieszkaniu dwurodzinnej nieruchomości przy 34 Lincoln Street znaleziono nieprzytomną  26-letnią kobietę i jej 5-letniego synka. Nie udało się ich uratować w szpitalu. Ich śmierć jest traktowana jako „podejrzana”.

Prokurator poinformował w czwartek, że w domu nie ulatnianiał się gaz, a ślady na ciałach mogą wskazywać na udział osób trzecich. Śledczy na razie nie podają oficjalnie personaliów ofiar, ale z innych źródeł wiadomo, że kobieta i dziecko to Polacy: Monika Potoczniak i jej syn Christopher.
Dzień po tragedii pod domem, gdzie znaleziono nieprzytomne ofiary, składano kwiaty i zapalano znicze. Policja asystowała również mężczyźnie, który stał przed wejściem na posesję i płakał powtarzając: „dzwoniłem do nich, ale nikt nie odbierał…”.
Choć prokuratura nie ujawnia detali śledztwa i całego zajścia, bliscy ofiar i znajomi sugerują, że Polka miała bardzo duże nieprzyjemności ze strony swojego byłego partnera, który był agresywny wobec niej i na siłę chciał do niej wrócić. Teraz zniknął bez śladu i jest  poszukiwany.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: