NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Tragedia na Bronksie. To ojciec zabił ciężarną córkę

Tragedia na Bronksie. To ojciec zabił ciężarną córkę

08.01.2016, godz. 00:00
dreamstime_crime scene
foto: dreamstime

Najpierw poszukiwana, a potem znaleziona martwa w piwnicy Andrea Caruth, nie zmarła z przyczyn naturalnych, jak początkowo sadzono. Została zamordowana. I to przez własnego ojca. Kobieta była w piątym miesiącu ciąży.

39-letnia Andrea Caruth mieszkała razem z ojcem i chłopakiem w Baychester na Bronksie. Niespodziewanie w niedzielę zaginęła. Poszukiwania zakończyły się w środę nad ranem, kiedy w piwnicy domu znaleziono ciało kobiety. Stróże prawa nie ujawniają, kto natknął się na zwłoki ani zaalarmował policję.
Wezwani na miejsce funkcjonariusze początkowo myśleli, że kobieta straciła przytomność i upadając uderzyła się śmiertelnie w głowę. Ale coś jednak im nie pasowało… I faktycznie. Lekarz sądowy potwierdził, że kobieta była uduszona, a urazy mózgu i czaszki świadczą o tym, że ktoś uderzał tyłem jej głowy o podłogę. Podczas przesłuchania okazało się, że tą osobą był ojciec ciężarnej 61-letni William Caruth. Motywy zbrodni nie są znane. Mężczyzna został aresztowany i w czwartek usłyszał zarzuty.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: