NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Tomek Adamek jak Justin Bieber!

Tomek Adamek jak Justin Bieber!

30.03.2013, godz. 02:00
Tomek Adamek
foto:

Bokserski gwiazdor Tomasz Adamek objeżdża... polonijne sklepy w metropolii i okolicach. - Fani witają go owacjami prawie jak Justina Biebera - mówi organizator tego tournée Marcin Filipowski.

Firma Las Vegas Power Energy Drink jest znana amerykańskiej Polonii z tego, że promuje ją nasz najlepszy obecnie pięściarz wagi ciężkiej - Tomasz Adamek. Od niedawna kibice Tomka mogą wreszcie spróbować reklamowanych przez "Górala" napojów, gdyż rozpoczęto ich sprzedaż w polskich sklepach w Nowym Jorku, Chicago i New Jersey. A Tomasz podczas serii spotkań w polonijnych sklepach osobiście promował wspomniane produkty.

- 9 marca byliśmy w New Britain, CT w sklepie Polmart i piekarni Roly Poly, 16 w Bratek Deli w Garfield i Linden, NJ. Na koniec odwiedziliśmy bar Amsterdam Alley, również w Linden, NJ. W ostatnią sobotę byliśmy w sklepie Bartek na dolnym Brooklynie, Green Farms Supermarket na Greenpoincie oraz Iga Supermarket w Copiague, NY - wymienia jednym tchem odpowiedzialny za dystrybucję napojów w USA Marcin Filipowski. Na promocję w każdym z miejsc przyszły tłumy! Tomek był niezmiernie zaskoczony tak dużą liczbą fanów. Łącznie rozdał ponad 10 tys. gadżetów: pocztówki, koszulki, smycze do kluczy itd. Kiedy zaczynało brakować rzeczy, na których mógł składać autografy, podpisywał się na puszkach... - dodaje.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: