NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Times Square. Policjant pobity przez... Spider-Mana

Times Square. Policjant pobity przez... Spider-Mana

27.07.2014, godz. 18:11
Spider-Man
Nowy Jork, Times Square, Spider-Man foto:

To nie była scena z filmu... Mężczyzna przebrany za Spider-Mana uderzył w twarz nowojorskiego policjanta po tym, jak funkcjonariusz chciał przyprowadzić go do porządku za domaganie się większej zapłaty za zdjęcie.

Zdarzenie miało miejsce na Times Square w sobotnie popołudnie. Spider-Man, a tak naprawdę Junior Bishop (25 l.) w przebraniu filmowego bohatera pozował do zdjęcia z parą turystów. Po zrobieniu fotki kobieta wyciągnęła z portfela dolara i wręczyła Bishopowi. Ten jednak nie przyjął zapłaty, bo powiedział, że „bierze tylko 5-, 10- i 20-dolarówki”. Scenę zauważył jeden z oficerów NYPD. Podszedł i powiedział, że kobieta ma prawo dać tyle, ile uważa.
To rozwścieczyło Spider-Mana, który kazał policjantowi „pilnować swojego interesu i nie mieszać się w jego biznes”. Wówczas policjant poprosił mężczyznę o pokazanie ID i kiedy okazało się, że nie go nie ma, postanowił aresztować cwaniaka. Mężczyzna rzucił się na policjanta i uderzył go w twarz. Następnie próbował uciec. Ale nie udało mu się: został aresztowany.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: