NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Tiger stracił zęba!

Tiger stracił zęba!

21.01.2015, godz. 00:00
Tiger Woods
Tiger Woods foto:

Ten pan, choć jest jednym z najbardziej znanych sportowców świata, nie zawsze ma szczęście. Wszyscy pamiętamy jak był poturbowany, gdy spowodował wypadek rozstając się z żoną... Teraz ma już nową partnerkę – najbardziej znaną amerykańską narciarkę Lindsey Vonn. Ale znów paraduje pokiereszowany. Tym razem z wybitym zębem!

Jak go stracił?  Okazuje się, że… kibicując swojej ukochanej. Gwiazdor w poniedziałek razem z Lindsey pojawił się na Pucharze Świata w Cortina d'Ampezzo we Włoszech. Występująca na oczach Woodsa Vonn w supergigancie nie miała sobie równych. 30-letnia Amerykanka na liście wszech czasów wyprzedziła Austriaczkę Annemarie Moser-Proell. Niestety, dla golfisty dzień ten okazał się dużo gorszy. Jak relacjonował agent golfisty - jeden z operatorów kamery obsługujących zawody, niefortunnie odwrócił się i uderzył Woodsa kamerą w usta. Uderzenie było na tyle silne, że golfista stracił przedni ząb.

Podczas zawodów Woods próbował ukryć braki w swoim uzębieniu czarną chustą z nadrukowaną białą czaszką. To jednak niewiele pomogło… Po powrocie do Stanów Tiger pierwsze kroki będzie musiał skierować do dentysty.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: