NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Terroryści znów grożą: Zgodnie z wolą Boga zaatakujemy Nowy Jork!

Terroryści znów grożą: Zgodnie z wolą Boga zaatakujemy Nowy Jork!

29.09.2014, godz. 01:00
terrorysta, terroryści, zamach
dżihadysta zamordował, na oczach dziecka, paryż foto:

Groźba zamachu terrorystycznego na terenie USA jest ciągle bardzo realna. Po doniesieniach irackiego premiera o planowanych atakach m.in. w nowojorskim metrze pojawiają się informacje o kolejnych groźbach. Tym razem atak zapowiada urodzony w Calgary w Kanadzie Farah Shirdon terrorysta związany z islamistami.

W nagraniu upublicznionym przez Vice News mówi, że „Państwo Islamskie (ISIS) mobilizuje swoje siły do genialnego ataku”. „Daily News” zwraca uwagę, że film został ujawniony kilka tygodni po doniesieniach, że Shirdon został zabity podczas amerykańskiej akcji militarnej. Dlatego też teraz specjaliści badają kiedy powstało nagranie. Na filmie terrorysta mówi, że zamachy to kwestia czasu. – Zgodnie z wolą Boga zaatakujemy wkrótce Nowy Jork. Nasi bracia już się do tego szykują. Są nas tysiące. I to na zachodzie. Na waszej ziemi. Oni już się tam w tej chwili mobilizują – mówi na nagraniu Shirdon.
Dodaje też, że metropolia nie jest jedynym celem. – Już wkrótce czarne flagi ISIS zawisną nad Białym Domem – odgraża się. Tymczasem koalicja wojsk pod dowództwem amerykańskiej armii kontynuuje swoje naloty na kraje gdzie aktywnie działają dżihadyści.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: