NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Ten wampir grasuje pod nosem Polaków

Ten wampir grasuje pod nosem Polaków

26.07.2013, godz. 02:30
poszukiwany, NYC
foto:

Zrzucił 52-letnią kobietę z roweru, wciągnął do auta i maltretował do utraty przez nią przytomności. Funkcjonariusze NYPD poszukują brutalnego przestępcy, który grasuje na Queensie, czyli dzielnicy coraz liczniej zamieszkiwanej przez Polaków. Policja ostrzega! Mężczyzna jest bezlitosny i brutalny.

Jak podaje "Daily News", w sobotę w samo południe na Jackson Heights przy 30th Ave. napadł 52-letnią kobietę, która jechała na rowerze. Brutal podjechał do niej swoją hondą odyssey, zatrzymał i wciągnął do auta. Według relacji NYPD napastnik w samochodzie związał ręce swojej ofierze i zaczął się nad nią znęcać. Z samochodu przez długi czas wydobywały się przeraźliwe krzyki,. Po kwadransie wyrzucił ją z samochodu jak worek z ziemniakami i zapadł się pod ziemię.

Od minionego weekendu napastnik pozostaje na wolności. Mieszkańcy Queensu, a w szczególności kobiety, boją się sami wychodzić z domu. Tym bardziej że do incydentu doszło w biały dzień. Nie wiedzą, czy za rogiem nie czyha prawdziwy wampir w ludzkim ciele. Policja, chcąc jak najszybciej pojmać sprawcę brutalnej napaści ,opublikowała rysopis poszukiwanego mężczyzny. Oficerowie NYPD zwracają się z prośbą do świadków zdarzenia o informacje dotyczące napastnika. Poszukiwany jest ciemnoskórym 35-letnim Latynosem. Tych, którzy go rozpoznają, NYPD prosi o kontakt pod numerem telefonu 800-577-TIPS.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: