NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Ten podejrzany typ chciał porwać 11-latka na Queensie

Ten podejrzany typ chciał porwać 11-latka na Queensie

16.03.2014, godz. 18:32
Podejrzany o próbę porwania 11-latka na Queensie
próba porwania, podejrzany o próbę porwania 11-latka na Queensie foto:

Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o próbę uprowadzenia 11-letniego chłopca czekającego na ulicy na tatę! Niepokojące zajście miało miejsce na Flushing. Na szczęście, podejrzany odjechał, bo w samą porę pojawił się ojciec dziecka...

Jak podają funkcjonariusze, chłopiec był po zajęciach szkolnych i czekał grzecznie na swojego tatę na rogu Colden Street i 45th Avenue. W pewnym momencie tuż przy nim zatrzymał się ciemnoniebieski samochód. Siedzący za kierownicą mężczyzna otworzył okno i – jak zeznał chłopiec – powiedział do niego: „Wsiadaj do środka, zabiorę cię w fajne miejsce w Upstate”.

Jedenastolatek kategorycznie odmówił; powiedział, że nigdzie nie chce jechać. Wtedy mężczyzna wysiadł z auta, podszedł do chłopca, chwycił go za ręce i próbował wciągnąć do samochodu! Na szczęście dokładnie w tym momencie nadjechał ojciec dziecka... Widząc tę scenę, wysiadł z auta i ruszył w kierunku syna, wygrażając obcemu mężczyźnie. To spłoszyło szemranego typa, który odjechał z piskiem opon. Policja prosi każdego, kto rozpoznaje mężczyznę z tego portretu pamięciowego, o kontakt pod numerem: 1-800-577-TIPS (8477).

Foto: szkic NYPD

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: