NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Ten człowiek w Disco Polo to prawdziwa instytucja, Robert Klatt zdradza nam… Moja babcia pochodzi z Chicago!

Ten człowiek w Disco Polo to prawdziwa instytucja, Robert Klatt zdradza nam… Moja babcia pochodzi z Chicago!

05.11.2014, godz. 00:00
Robert Klatt
foto:

- Chcecie być bliżej Polski, zapomnieć o całym oceanie, który nas dzieli? Oglądajcie Polo TV zachęca Robert Klatt.
W polskim przemyśle rozrywkowym to prawdziwy człowiek-orkiestra. Znany z legendarnej formacji disco polo Classic zasłynął nie tylko jako muzyk, ale też organizator wielu imprez światowego formatu (np. Mistrzostw Europy w Koszykówce, Miss Polski), znanych festiwali – jak Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie, producent, scenarzysta, dyrektor artystyczny, wreszcie prezenter i promotor polskiego disco. Możecie go oglądać w programie Disco Polo Live na antenie Polo TV.
Jak mówi, jego American Dream spełnia się cały czas.

- To chyba całe moje życie. Robię to, co to chciałem robić, występuje na scenie i przy okazji zarabiam na życie. Ciągle gram, zagrałem też w filmie, mam wspaniałą córkę… Zostało mi chyba tylko napisanie książki. I mam już takie propozycje – śmieje się Robert.

Nie ukrywa, że lubi Stany i ma z nimi liczne związki. Także rodzinne.

- Tak naprawdę moja Babcia urodziła się w Chicago, mam tam rodzinę i bardzo dużo przyjaciół, którzy zawsze mi pomagają i na których mogę liczyć - zdradza. - Dosyć często jestem w USA i bardzo lubię ten kraj – dodaje.

Występował tu już wiele razy. Miał tu nawet ponad miesięczne tournee po USA.

- To wspaniałe przeżycie. Znam prawie wszystkie większe skupiska polonijne w USA. Mam tu wielu przyjaciół, poza tym znam chyba wszystkie polskie sklepy. I czuje się tam jakbym był w domu – deklaruje.

Jednak gdy pytamy o Polskę i o to, jak by zachęcił do wizyty znajomych z Ameryki, szybko odpowiada:

- Przyjedź, zobacz i żałuj…

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: