NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Telewizyjna gwiazda za kratami. Z reality show do więziennej celi…

Telewizyjna gwiazda za kratami. Z reality show do więziennej celi…

06.01.2015, godz. 00:00
Policja, więzienie
foto:

Zamiast szykować się do występu w kolejnym reality show, spakowała się i rozpoczęła odsiadywanie wyroku. Gwiazda „Real Housewives of New Jersey” zameldowała się do federalnego więzienia, gdzie spędzi ponad rok.

Nowy rok nie zaczął się dobrze dla Teresy Giudice (42 l.) znanej dobrze z programu telewizji Bravo o życiu bogatych żon z New Jersey. W poniedziałek rano gwiazda opuściła swoją luksusową posiadłość w Towaco, NJ i stawiła się w federalnym zakładzie karnym w Danbury (Connecticut). Będzie tam odsiadywać 15-miesięczny wyrok za oszustwa finansowe, wyłudzenia i składanie fałszywych wniosków w celu uzyskania korzystnych kredytów, w sumie na ponad 5 milionów dolarów.

W zeszłym roku Teresa Giudice i jej mąż, Joe Giudice przyznali się do winy w zamian za łagodniejsze wyroki. Współmałżonek gwiazdy otrzymał jednak wyższą karę – 41 miesięcy pozbawienia wolności – gdyż dodatkowo udowodniono mu oszustwa podatkowe.

Odsiadywanie wyroku rozpocznie dopiero po wyjściu z więzienia Teresy. Sędzia zgodził się na to ze względu na czwórkę dzieci. Ale więzienie to nie jedyne zmartwienie Joe Giudice'a. Mężczyzna nie ma amerykańskiego obywatelstwa i po odsiedzeniu wyroku może zostać deportowany do Włoch, skąd pochodzi.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: