NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Teksas: Zastrzelono prokuratora okręgowego i jego żonę

Teksas: Zastrzelono prokuratora okręgowego i jego żonę

02.04.2013, godz. 02:00
Meksykański kochanek szeryfa z Arizony
szeryf foto:

Szok w Północnym Teksasie! W domu znajdującym się około 20 mil od Dallas znaleziono zastrzelonego Mike'a McLellanda (63 l) oraz jego małżonkę – Cynthię.

– Ciała odkryliśmy w sobotę – mówi szeryf Lt. Justin Lewis. Dochodzenie w sprawie prowadzi policja, agenci FBI oraz Texas Rangers. Jak podaje Fox News zaledwie dwa miesiące temu tragicznie zginał jeden z asystentów prokuratora – Mark Hasse, który został zastrzelony na parkingu obok sądu.– Na tym etapie sprawy nie wiemy czy tragiczna śmierć McLellandów ma związek ze zbrodnią dokonaną na jego asystencie – mówi szeryf.

– W ostatnich trzech latach wzrosła liczba śmiertelnych ataków na prokuratorów, sędziów i wyższych funkcjonariuszy organów ścigania w USA – zauważa tymczasem Glenn McGovern z Urzędu Prokuratora Okręgowego w Santa Clara w Kalifornii, który śledzi takie przypadki. McLelland był absolwentem Uniwersytetu w Teksasie, zanim trafił do sądu pracował przez 23-lata w wojsku. On i jego żona Cynthia, mieli dwie córki i trzech synów. Jeden z synów jest oficerem policji w Dallas.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: