NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Teatralna niespodzianka dla Czytelników „Super Expressu”! Wygraj darmowe bilety na festiwal United Solo

Teatralna niespodzianka dla Czytelników „Super Expressu”! Wygraj darmowe bilety na festiwal United Solo

20.09.2014, godz. 18:44
Marek Koterski i Małgorzata Bogdańska dla „Super Expressu” przed występem w Nowym Jorku:  „Uśmiechnij się! Życie nie jest Twoim wrogiem.”
foto:

Za tydzień przed nowojorską publicznością podczas piątej edycji festiwal United Solo, na deskach teatru Row przy 42 ulicy na Manhattanie podziewać będziemy mogli Małgorzatę Bogdańską. Polska aktorka wystąpi ze spektaklem „Moja droga B,” na podstawie tekstu Krystyny Jandy, a w reżyserii wybitnego twórcy filmowego Marka Koterskiego (prywatnie mąż aktorki).

Specjalnie dla czytelników „Super Expressu”, mamy dwuosobowe zaproszenie na spektakl „Moja droga B”. Wystarczy wysłać emaila na adres redakcja@seusa.info w tytule wpisać United Solo i poprawnie odpowiedzieć na pytanie: kto jest pomysłodawcą United Solo.

Na odpowiedzi czekamy do 25 września. Spośród nadesłanych do nas poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, do którego trafi dwuosobowe zaproszenie na spektakl „Moja droga B”.  Przedstawienie odbędzie się w niedzielę 28 września o 4 po południu.

Festiwalowe spektakle pokazywane będą do 23 listopada w Teatrze Row, który znajduje się przy 410 West 42nd Street (pomiędzy 9 i 10 Avenue). Bilety można nabyć 7 dni w tygodniu w kasie teatru, jak też na www.telecharge.com i przez telefon: 212.239.6200.

Szczegółowy program festiwalu można znaleźć w internecie pod adresem www.unitedsolo.org


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: