NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Tajemniczy wypadek na Long Island. Trzylatek postrzelony w domu!

Tajemniczy wypadek na Long Island. Trzylatek postrzelony w domu!

07.08.2014, godz. 00:00
pistolet
foto:

Jak mogło do tego dojść?! Trzyletni chłopczyk został postrzelony w rodzinnym domu w Smithtown na Long Island. Według policji, która ciągle ustala przebieg zdarzenia, wiele wskazuje na to, że dziecko zostało ranione w wyniku wypadku i celowano do niego umyślnie.

To dramatyczne zajście miało miejsce we wtorek wieczorem na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w przy Devon Lane. – Tuż przed siódmą wieczorem operator 911 przyjął zgłoszenie, że w domu przy 303 Devon Lane doszło do strzelaniny. Po przybyciu na miejsce okazało się, że jedyną ranną osobą jest trzyletni chłopiec, który znajdował się w domu. Na razie nie możemy podać więcej szczegółów, ponieważ ustalamy przebieg zdarzenia. Mogę uzupełnić jedynie, że broń znajdowała się w domu, ale nie powiem jakiego była rodzaju i kto strzelał – poinformował w środę rzecznik Suffolk County Police.

Przedstawiciel policji z Long Island dodał, że ranny chłopczyk został szybko przewieziony najpierw do St. Catherine of Siena Medical Center w Smithtown. Stamtąd przetransportowano go do Stony Brook University Hospital, gdzie natychmiast go operowano i usunięto kulę. Lekarze stan trzylatka określają już teraz jako stabilny.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: