NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Tajemniczy mord na rodzinie

Tajemniczy mord na rodzinie

23.11.2013, godz. 00:00
pistolet
foto:

Okrutne i zagadkowe morderstwo... Straszliwe sceny rozegrały się w Dutchess County (NY) w czwartek rano. Policja stanowa odkryła zmasakrowane ciała ojca i dwójki dzieci. Kto ich zabił? Jeszcze w piątek po południu trwały poszukiwania matki...

Abbas Lodhi (49 l.) został znaleziony martwy razem ze swoim synem w samochodzie, który stał na parkingu supermarketu A&P w Pleasant Valley. - Mężczyzna miał na ciele śmiertelne rany postrzałowe. Również jego syn został brutalnie zamordowany - powiedział kapitan John Ryan z policji stanowej w Dutchess County. - To makabryczne odkrycie doprowadziło nas do rodzinnego domu mężczyzny. Tam zastaliśmy kolejną ofiarę. Na podłodze leżał drugi syn - dodał John Ryan. Według oficerów śledczych badających sprawę tajemniczej rzezi, zamordowani chłopcy to Zain Lodhi (9 l.) i Mugthba Lodhi (13 l.). Policja stanowa poszukuje obecnie Sarwat Lodhi (43 l.). - Wierzymy w to, że kobieta jest ofiarą w tej tragedii, może być ranna i potrzebować pomocy medycznej - powiedzieli oficerowie śledczy.

- Mój syn był bliskim przyjacielem jednego z zamordowanych chłopców. Zain był dobrym dzieckiem, nigdy nie wdawał się w bójki. Nigdy też nie chciał nikogo skrzywdzić. To doprawdy niewiarygodnie, że ktoś zdobył się na to, żeby w bestialski sposób pozbawić życia niewinnych ludzi - powiedział Michael Piccione. - Teraz najważniejszą rzeczą dla naszej społeczności jest współpraca z policją, by jak najszybciej znaleźć ranną kobietę oraz ująć sprawcę - dodał. Funkcjonariusze proszą osoby posiadające informacje na temat tragedii o kontakt pod numerem telefonu (845) 677-7300. Miasto Pleasant Valley liczy około 9 tysięcy mieszkańców, leży 75 mil na północ od Nowego Jorku w pobliżu Poughkeepsie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: