NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Tajemnicze zniknięcie 26-latka z Connecticut. Zamordowali go na imprezie manhattańskim apartamencie?

Tajemnicze zniknięcie 26-latka z Connecticut. Zamordowali go na imprezie manhattańskim apartamencie?

17.11.2016, godz. 00:00
Crime scene
foto:

Pojechał do Nowego Jorku na imprezę ale nigdy nie wrócił... Policja poszukuje 26-letniego mężczyzny z Connecticut, który zniknął bez śladu po tym jak wybrał się z przyjaciółmi na Manhattan...

26-letni Joseph Comunale ze Stamford wraz z grupą znajomych pojechał w minioną sobotę na imprezę organizowaną w apartamencie przy 59th Street, pomiędzy First Avenue a Sutton Place, na Manhattanie. Co się tam działo ustalają teraz śledczy. Wiadomo jednak, że Comunale jako jedyny nie wrócił... Zaniepokojeni brakiem kontaktu bliscy zgłosili jego zaginięcie. Policja wszczęła dochodzenie i zjawiła się w mieszkaniu, gdzie odbywała się impreza. Podczas przeszukania psy tropiące wywęszyły tam ukryte zakrwawione szmaty i ręczniki oraz rzeczy, które mogą należeć do zaginionego. We wtorek wieczorem zatrzymano gospodarza imprezy po tym jak jedna z kamer monitoringu zarejestrowała jak wychodzi z budynku z dwiema wielkimi walizkami. Jak na razie mężczyzna jest przesłuchiwany podobnie jak i inni uczestnicy imprezy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: