NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Tajemnicza śmierć rodziny. Horror w Minneapolis

Tajemnicza śmierć rodziny. Horror w Minneapolis

11.09.2015, godz. 23:57
crime
foto:

Policja znalazła martwych pięciu członków rodziny w jednym z domóww ekskluzywnej dzielnicy Greenwood na brzegu Lake Minnetonka około 20 mil na zachód od Minneapolis. Oficerowie śledczy, którzy przyjechali na miejsce tragedii, zostali poinformowani przez sąsiadów rodziny. Okazało się, że od kilku dni nikt nie wychodzi z domu, a dzieci nie chodziły do szkoły.
Osoby, które żyły blisko rodziny, były zaniepokojone nagłym zniknięciem wszystkich domowników, dlatego też postanowiono poinformować policję.

Stróże prawa pojawili się na miejscu wezwania i nie wierzyli własnym oczom, kiedy weszli do domu i ujrzeli martwą pięcioosobową rodzinę, w tym troje dzieci. – Na tym etapie sprawy dla dobra prowadzonego śledztwa nie możemy nic powiedzieć. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci wszystkich domowników. Możemy jedynie zapewnić okolicznych mieszkańców, że nie grozi im niebezpieczeństwo – powiedział Mike Siitari, szef miejscowej policji. – Zabezpieczyliśmy teren gdzie doszło do tragedii. Pobraliśmy wszystkie dowody i musimy teraz poczekać na rozwikłanie tej tajemniczej tragedii – dodał Siitari. Oficerowie śledczy nie ujawnili personaliów rodziny.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: