NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Tajemnicza śmierć pięcioosobowej rodziny w Utah. Zatruli się czadem?!

Tajemnicza śmierć pięcioosobowej rodziny w Utah. Zatruli się czadem?!

30.09.2014, godz. 00:00
crime
foto:

Horror! W jednym domów w Springville w stanie Utah policja odkryła zwłoki pięcioosobowej rodziny. W domu leżało martwe małżeństwo oraz trójka ich dzieci.

Jak informuje New York Post, oficerowie policji otrzymali telefon od anonimowego informatora i gdy przyjechali na miejsce zdarzenia nie wierzyli własnym oczom - w domu leżały zwłoki kobiety i mężczyzny w wieku około 30 lat oraz ich dzieci w wieku od 11 do 14 lat.

– Na ciele denatów nie było oznak przemocy – powiedział Dave Caron z Springville Police Department. – Według wstępnych ustaleń wszystko wskazuje na to, że rodzina zatruła się, być może tlenkiem węgla (tzw. czadem). Jednak na tym etapie sprawy trudno wyrokować co było przyczyną śmierci całej piątki. Obecnie prowadzimy dochodzenie w sprawie. Dopiero po przeprowadzonej sekcji zwłok będziemy mogli powiedzieć, co było rzeczywistą przyczyną rodzinnej tragedii – dodał Dave Caron.

Rodzina mieszkała w piętrowym domku w zabudowie szeregowej. W pozostałych mieszkaniach nie stwierdzono żeby ulatniał się tlenek węgla. Springville to miasto położone około 80 km na południe od Salt Lake City.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: