NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Szybcy, wściekli i okrutni

Szybcy, wściekli i okrutni

02.10.2013, godz. 02:00
NYPD
foto:

Nowojorska policja poszukuje niebezpiecznych motocyklistów, którzy pobili kierowcę NYPD wyjaśnia, co było przyczyną groźnego ataku rozwścieczonych motocyklistów, którzy w bezlitosny sposób staranowali samochód marki Range Rover SUV i poturbowali jego kierowcę.
Jak informuje CBS News, do zdarzenia doszło w niedzielę, ale dopiero teraz w Internecie opublikowano nagrania z amatorskich kamer, na których widać, jak okrutni okazali się motocykliści w stosunku do kierowcy pojazdu, którym był 33-letni Alexian Lien.

Nie zważali nawet na to, że w samochodzie są żona mężczyzny oraz mała córeczka... Incydent rozpoczął się na Henry Hudson Parkway – tam kierowca SUV-a miał potrącić swoim pojazdem jednego z motocyklistów. Chwilę później na drodze pojawiła się cała chmara rozwścieczonych mężczyzn na dwukołowych maszynach. Kiedy samochód zwolnił, podjechali od strony kierowcy; zaczęli szarpać i bić mężczyznę. – Jeden z motocyklistów zsiadł z motoru, ściągnął kask i zaczął pięściami atakować mężczyznę siedzącego w samochodzie – powiedział świadek Christopher Quinones. Lien został przewieziony do szpitala, gdzie medycy założyli mu szwy na krwawiących ranach. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że tuż po potrąceniu motocyklisty kierowca zadzwonił na numer 911 i zgłosił chaotyczną jazdę motocyklistów. – Kolizja wydaje się przypadkowa. Obecnie prowadzimy dochodzenie w sprawie – powiedział Ray Kelly (71 l.), komisarz nowojorskiej policji.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: